Saklama Koşulları

Doğaya Dönüş Ürünleri hakkında bilmeniz gerekenler ve saklama koşulları: 

Ürünlerimiz size ulaştığı andan itibaren saklama koşulları ürün kalitesi açısından çok önemlidir.
 
Sucukları teslim aldıktan sonra üçlü vakumlu paket açılmadığı sürece +4 derecede son kullanma tarihine kadar saklanabilmektedir.
 
Açılan vakumlu paketteki ürünler max. 4 gün içinde tüketilmelidir.
 
Fermente sucukları vakumlu paket içinden çıkartıp direkt olarak güneş ışığı alamayan bir noktada 1 gün kurumaya bırakıp daha sonra +4 derecede 1 hafta muhafaza edebilirsiniz.
   
Satın aldığınız sucuk ve sosisleri dilimleyerek veya ayrı ayrı streç film ile paketleyerek derin dondurucuda 6 ay saklayabilirsiniz.
 
Paketi açılan fakat tamamı tüketilmeyen sucuk buzdolabına koyulmadan önce, açıkta kalan kısmı streç film ile iyice sarılmalı, hava ile teması önlenmelidir.
Kutularımız içindeki 1. Kalite SALTEDGOOD deniz tuzu tamamen sunum amaçlı olup sucuğun korunması veya saklanması amacı ile hazırlanmamıştır. Deniz Tuzunu ayrıca değirmen içine koyup yemeklerinizde kullanabilirsiniz.
İnsan sağlığını ve kaliteyi ön planda tutan ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Teknolojinin sunduğu olanaklarla, hijyenik koşullarda, Türk damak tadına uygun, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı et ürünlerinin güvenle tüketilmesini sağlamaktır. Bu prensipten hareketle; Doğaya Dönüş fermente sucuk çeşitlerimizi ve %100 dana etinden olan sosislerimizi doğal, sağlıklı, güvenilir  ve hijyenik koşullarda üretmekteyiz.

face insta youtube link